INFORMACE

PORTRÉT

Mám ráda focení venku v přírodě. Snažím se co nejvíce využívat přirozeného denního světla. Nevýhodou focení venku je počasí, kterému bohužel neporučíme. Ne vždy vyjde tak, jak bychom si přáli. Lidé často říkají, že nejsou fotogeničtí. Já ale věřím, že v každém je něco krásného a jedinečného, co dokážeme zachytit i na fotografii. Každé focení je jiné. Můžeme se sejít na Vašem oblíbeném místě, na které chcete mít vzpomínky nebo v ateliéru.

BOUDOIR

Boudoir fotografie zachycují krásu ženy pro Vašeho partnera jako dárek ve svatební den, k výročí nebo jen pro Vás na památku. Nádherné Boudoir fotografie, ze kterých vyzařuje ženská krása a smyslnost. Krása ženy v sexy prádle nebo bez, doplněná šperky či vysokými podpatky, focené v prostředí luxusních hotelů, ale také v ateliéru.

TĚHOTENSKÝ PORTRÉT

Zachyťte jedny z nejkrásnějších okamžiků života. Pro budoucí maminky je načasování focení ideální na konec sedmého nebo začátek osmého měsíce, kdy je bříško dostatečně velké a maminky se necítí ještě tak unavené. Focení může probíhat za účasti budoucího tatínka i sourozenců. Fotky malých dětí s bříškem jsou kouzelné. Aby byly výsledné fotografie opravdu krásné, je důležité držet se několika zásadních pravidel. Před focením je vždy dobré sundat vše, co by mohlo způsobovat otlaky.  Důležité je, aby měla budoucí maminka upravené nehty, protože se budou fotit detaily bříška, na kterém bude mít ruce položeny.

MIMINKA

Neopakovatelné, kouzelné a k zulíbání - to jsou fotky novorozených miminek. Nepropásněte první dny života Vašeho miminka a zachyťte ty nádherné spící kuličky na fotografiích pro Vás a jednou i pro miminko. Nejlepší doba pro focení je do 14 dnů od narození, čím dříve, tím lépe, ideálem je 7-10 dní. V této době jsou miminka ještě hodně spavá a ohebná. Při focení se přizpůsobujeme miminku – kdykoliv pauza na kojení, konejšení, přebalení. K zapůjčení originální háčkované a pletené čepičky, návleky, korále, kožešinky, dečky, košíky a podobné rekvizity. Focení miminka může trvat i 3 hodiny. Focení miminek probíhá v ateliéru..

DĚTI

Každý věk dítěte stojí o zachycení na fotografii, protože na dětech je nádherné to, že všechny jejich emoce jsou spontánní a přirozené.
K dětem patří barvy, pohyb a hry, aby se uvolnily, potřebují prostor, proto nabízím focení dětí v exteriéru.

Markéta Tajovská - netkatalog.czFotografické služby - netkatalog.cz
Facebook stránka 'Markéta Tajovská, fotografie'